Press "Enter" to skip to content

GPT сайти

GPT (Get Paid To – отримайте оплату за) – це англомовні сайти, які дуже похожі за принципом роботи до звичайних клікових спонсорів, і пропонують своїм користувачам отримувати оплату за перегляд сайтів, реєстрації, проходження платних опитувань та інші способи заробітку.

Дані сайти пропонують більші можливості заробітку в порівнянні з російськомовними буксами, адже в Європі та Америці вища винагорода за роботу в інтернеті.

Складність полягає в тому, що вся інформація наведена англійською мовою… Проте онлайн перекладач легко справляється з цією проблемою.

Способи заробітку на GPT сайтах

  • Surveys – опитування за винагороду. Це один із найбільш оплачуваних способів заробітку. Проходячи опитування від різних компаній, ви легко зможете отримувати прибутки.
  • Paid to Signup – оплата за реєстрацію. Виконуючи звичайні реєстрації на різних сайтах також можна отримувати хороший дохід.
  • Paid to Click – оплата за клік. Це звичайний перегляд сайтів протягом 10-30 секунд. Сума винагороди незначна – приблизно 0,1 cent (3 копійки).
  • Referrals – заробіток на рефералах. Залучаючи нових користувачів зареєструватись за вашим реферальним посиланням, ви будете отримувати 10% від їхнього заробітку.

Перелік найкращих GPT сайтів

Ysense.com – найбільш відомий сайт GPT, що пропонує різні способи заробітку: платні опитування, завантаження програм, реєстрації, перегляд відео, конкурси та інші. Реєстрація ⇒

gifthunterclub.com – отримуйте призові бали швидким і простим способом: беручи участь в опитуваннях, вікторинах, переглядаючи відео та виконуючи легкі завдання. Реєстрація ⇒

get-paid.com – тут є багато можливостей для заробітку: реєстрації на веб-сайтах, завантаження ігор, заповнення опитувань, щоденні конкурси.
Реєстрація ⇒

gptbee.com – прибутковий сайт для заробітку, що пропонує винагороду за інтернет-опитування та виконання завдань. Зареєструвавшись, ви отримаєте миттєвий бонус – 0,25$. Реєстрація ⇒

rewardxp.com – отримуйте оплату за проходження опитувань, перегляд відео, реєстрації та завантаження додатків. Для авторизації використовуйте акаунт Google, або Facebook. Реєстрація ⇒

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *