Press "Enter" to skip to content

Paid to Click сайти

Paid to click (PTC) – оплата за клік. Дані сайти пропонують заробіток на перегляді сайтів, а також на оренді рефералів.

Для початківців буде зовсім непросто зрозуміти усі нюанси роботи на PTC сайтах; зате усі хто нездаються отримають чудовий бонус – можливість забезпечити собі достойний рівень заробітку на довгі роки.

Інформація про роботу на PTC сайтах…

PTC сайти дуже нагадують сервіси в яких можна заробляти на кліках. Основна відмінність від російськомовних буксів – це система роботи з рефералами, яких можна брати в оренду.

Ця функція оренди дозволяє отримувати значні прибутки, але тільки при грамотному підході: тут потрібен досвід і визначена стратегія роботи з орендованими рефералами.

Кожен сервіс відрізняється своїми можливостями по роботі з рефералами, наприклад:

  • Neobux – багато рефералів є неактивними;
  • Scarlet-clicks – потрібно одразу інвестувати біля 20$;
  • Gab – чим дорожчий апгрейд, тим він менш прибутковий;
  • Azobux – реферали з часом перестають працювати.

Саме тому ми даємо пораду – інвестуйте власні кошти тільки після детального ознайомлення з усіма нюансами роботи на кожному сайті.

Для прикладу наведемо найбільш популярний PTC сайт – Neobux.com

Вартість оренди одного реферала становить – 0,20$ / в місяць. Щодня реферал може приносити 2 центи, тобто за один місяць можна отримати 60 центів. Проте реферали бувають малоактивними і можуть тільки частково працювати. Саме тому потрібно уважно стежити за роботою кожного реферала (вести статистику в блокноті) і при потребі виконувати заміну неактивних (вартість заміни 0,07$). Для збільшення заробітку створено Apgrade (платний пакет). На платному пакеті, вартість якого 90$/рік, кліки рефералів приноситимуть в 2 рази більші прибутки.

Найкращим варіантом заробітку на PTC сайтах є поєднання роботи прямих рефералів з орендованими. Прямі реферали – це люди, які зареєстровані за вашою реф. ссилкою.

Загалом на різних сервісах є багато нюансів щодо правильної роботи, після вивчення яких ви зможете створити свій власний бізнес зі стабільним доходом.

Ми наведемо тут тільки надійні сервіси що справно виплачують гроші:

neobux.com – сайт працює ще з 2008 року. Тут можна заробляти на кліках і рефералах. Прибуток можна збільшити з Apgrade. Щоб не бути в мінусі, потрібно уважно стежити за роботою орендованих рефералів.

  • Apgrade – 90$/рік;

gab.ag – тут можна щодня заробляти на перегляді рекламних оголошень.
Apgrade вигідний тільки тоді, коли є активні реферали.

  • Apgrade – 6$/місяць;

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *