Press "Enter" to skip to content

Прямі продажі

Активним видом заробітку, що створений для забезпечення великого об”єму продаж, при прямому контакті з потенційними клієнтами, є робота у прямих продажах.

Прямі продажі – це система збуту продукції, яка базується на своєрідному механізмі, що включає в себе пошук клієнтів та презентацію товару в будь-якому місці, де може відбутися процес купівлі-продажу.

Іншими словами прямі продажі називають роботою в полях, а це означає, що безпосереднім місцем роботи є будь-які установи, організації та місця, де можливий контакт з клієнтом, наприклад у підприємствах, школах, магазинах, чи з перехожими на вулиці.

Основним завданням є продаж товару, що відбувається за такими етапами:

1. Встановлення контакту з клієнтом – привітання і представлення. 
2. Презентація товару – розказуєте про властивості та якість товару, що продаєте. 
3. Завершення угоди – пропонуєте клієнтові придбати товар.

Така система продаж дозволяє здійснити велику кількість презентацій і знайти людей, які куплять річ, що їм сподобалась.

Компаній, які займаються цією діяльністю є дуже багато і кожна спеціалізується на продажі певного товару. Найбільш розповсюдженими видами товарів у прямих продажах є такі:

  • косметика;
  • лікувальні засоби;
  • книги;
  • окуляри;
  • вікна;
  • стартові пакети;
  • медичне золото;
  • мала побутова техніка.

Набір працівників проводиться постійно, і знайти дану роботу ви зможете у газеті, на вулиці (переважно реклама по стовпах), чи в Інтернеті. Заробітня плата встановлена у процентах від виручки і виплачується кожного дня, чи раз в тиждень.

Також повідомляємо вам, що оголошення маскуються під вакансіями торгових представників, дистриб’юторів, офісних працівників, чи рекламних агентів, і вказується в них, що досвід роботи не потрібний, а зарплата досить висока. Це обумовлено тим, що компанії хочуть залучити до себе якомога більшу кількість працівників.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *