Press "Enter" to skip to content

Таємний покупець

Таємний покупець – це людина, яка перевіряє якість роботи персоналу і тим самим підвищує рівень сервісу.

Для того, щоб стати таємним покупцем вік повинен бути від 18 до 65 років, потрібно мати доступ до Інтернету та власний email. Також для роботи необхідний диктофон і фотоапарат, або мобільний телефон із цими функціями.

Робота полягає у наступному:

Потрібно відвідати магазин, банк, ресторан, АЗС чи інші заклади в залежності від завдання і вести себе так, нібито ви звичайний клієнт: тобто, необхідно вибрати певний товар і отримати по ньому консультацію (ставити питання і уважно слухати відповіді продавця).

Етапи роботи таємного покупця:

  1. Робота починається із того, що ви заходите на сайт таємних покупців. Вибираєте завдання, яке вам підходить (наприклад магазин знаходиться недалеко від вас). Підтверджуєте, що будете брати у ньому участь.
  2. Після цього вам надається інструкція в якій описано усе, що потрібно виконати, наприклад: сфотографувати магазин, записати аудіозапис, проконсультуватись по товару, задати певні запитання, здійснити покупку і взяти рекламні матеріали із місця візиту.
  3. Після успішно виконаного завдання і заповнення звіту на сайті – ви отримуєте оплату.

Як бачите, працювати таємним покупцем дуже легко, тому реєструйтесь на сайтах компаній що залучають таємних покупців, ознайомлюйтесь з усіма інструкціями і покращуйте якість обслуговування.

Перелік компаній що здійнюють набір таємних покупців:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *