Press "Enter" to skip to content

Власний сайт

Можливим способом заробітку в Інтернеті, який потребує активної розумової діяльності, та приносить відповідні прибутки, є заробіток на власному сайті.

Для того, щоб сайт приносив прибуток, вам потрібно залучати на нього відвідувачів, а тому тематика сайту повинна бути цікавою і корисною.

До вибору теми потрібно віднестись серйозно. Проаналізуйте, чи велика кількість людей нею цікавиться і потім приступайте до створення сайту.

Створити сайт ви можете різними способами.

1. Розробити сайт самому, а для цього необхідно: 
– Освоїти Html – це мова розмітки гіпертексту, яка дозволить вам створити сторінку з інформацією, яку можна буде опублікувати в Інтернеті. Можете переглянути підручник Html 
– Необхідно розуміти Css – каскадні таблиці стилів, які допоможуть змінити зовнішній вигляд сайту.

2. Також можливо використати готовий шаблон сайту на базі програми CMS (cистема управління сайтом). Наприклад WordPress , чи Joomla .

Після створення сайту одним із цих способів, наповнюйте його контентом відповідної тематики і розміщуйте в Інтернеті.

Для цього потрібно придумати і зареєструвати домен – ім’я сайту, а також вибрати хостинг – місце на якому буде ваш сайт зберігатися і користувачі Інтернету зможуть до нього отримати доступ. Це можна зробити на сайті uahosting.com.ua

Для заробітку грошей на власному сайті можна: 
– продавати товар чи послуги; 
– заробляти на партнерських програмах; 
– розмістити на сайті рекламу.

Будь-який із них буде приносити вам належні гроші за умови, що ви будете приділяти своєму сайту увагу, постійного його вдосконалювати і оновлювати, піднімати рейтинг в пошукових системах та збільшувати кількість відвідувачів.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *