Press "Enter" to skip to content

Заробіток для підлітків

Часто у підлітковому віці не вистачає грошей на дрібні потреби, а роботу знайти практично неможливо, адже в основному працювати дозволяється починаючи з 16 років.

Тому найкращий варіант – знайти для себе роботу в інтернеті.

Загалом в інтернеті є дуже багато способів заробітку, які доступні для підлітків різного віку.

Отримати зароблені гроші буде не надто складно, адже тепер банки видають картки юніорів для школярів, проте щоб заробити гроші прийдеться трохи попрацювати.

Ми наведемо різні способи заробітку, а вам залишиться тільки вибрати для себе найкращий варіант.

Додатковий заробіток для підлітків:

1. Участь в опитуваннях.

Платні опитування – це дослідження, які проводять щоб дізнатися думку людей стосовно різних питань. Участь в опитуваннях можна приймати уже з 14-16 років. Винагорода нараховується залежно від часу проходження анкети, і приблизно становить 10 грн за 10 хвилин. Гроші можна отримати на мобільний рахунок, картку, чи платіжну систему.

opinion.com.ua – Українська компанія, яка проводить соціологічні дослідження в інтернеті. Реєстрація на сайті доступна з 14 років.

surveyharbor.com – компанія, що проводить опитування від найбільших світових брендів. Брати участь в опитуваннях можна з 16 років.

vlasnadumka.com.ua – сервіс онлайн-досліджень громадської думки в Україні. Реєструватися можна з 16 років. Якщо вам від 10 до 16 років потрібний дозвіл батьків.

2. Перегляд реклами: кліки, завдання, реферали.

Заробіток в інтернеті на кліках – легкий заробіток, що найкраще підходить для школярів чи студентів. Тут дуже просто заробляти гроші на перегляді сайтів та виконанні завдань. Також можна залучати друзів і отримувати прибутки від їхньої роботи.

aviso.bz – сервіс активної реклами, на якому доступні різні види заробітку: перегляд сайтів, відео, реєстрації, завдання, конкурси.

wmrfast.com – популярний сайт, що пропонує заробіток на кліках, завданнях і рефералах.

profitcentr.com – проект для заробітку в інтернеті на серфінгу сайтів, перегляді відео і цікавих завданнях.

3. Коментарі та відгуки в інтернеті.

Заробіток на коментарях. Усі хто любить спілкуватися в інтернеті зможуть отримувати гроші за написання коментарів і відгуків на різних сайтах. Завдання можна знайти на спеціальних сервісах і щодня заробляти відповідні гроші за свою роботу.

qcomment.ru – найбільший портал, на якому розміщено безліч замовлень з коментування та відгуками.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *