Press "Enter" to skip to content

Заробіток на платних опитуваннях в інтернеті

Питання “скільки можна заробляти на платних опитуваннях?” – цікавить багатьох учасників. Ми дамо відповідь провівши приблизний розрахунок…

Отже… В першу чергу усе залежить від активності.

Щоб взяти участь в опитуванні, потрібно попасти в число запрошених учасників. Тут важливу роль відіграє швидкість, адже хто швидше побачив запрошення на email, у того більше шансів пройти відбір до цільової групи.

Підрахунок заробітку

Загалом дослідницькі компанії зазвичай проводять 3-5 платних опитувань в місяць. Винагорода становить від 10 до 30 грн. за кожне опитування.

Для прикладу, візьмемо середнє значення – 3 опитування із оплатою по 20 грн. Виходить що заробіток становитиме 60 грн в місяць з однієї дослідницької компанії.

Якщо ви зареєстровані у багатьох онлайн компаніях що проводять соціологічні дослідження, тоді ваш заробіток буде в рази більшим.

Бонуси

Крім основного доходу, дослідницькі компанії дають ще додаткові можливості заробітку за запрошення друзів.

Деякі сайти виплачують фіксовану суму – 5 грн за запрошеного учасника, інші пропонують постійні нарахування від кожного пройденого опитування вашим рефералом.

Підсумок

Насправді заробіток на платних опитуваннях може відрізнятися кожного місяця, але враховуючи постійне збільшення кількості дослідницьких компаній – можна отримувати все більші прибутки від цієї діяльності.

Якщо у вас є бажання брати участь у платних опитуваннях – переходьте до списку компаній що проводять платні опитування в інтернеті.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *